Tomáš Chorý je odhodlaný ve Vyškově vyhrát

11.10.2018
Viktoria ve čtvrtek 11. října zahájí svou pouť českým pohárem MOL Cup na půdě třetiligového MFK Vyškov. Co před utkáním řekli trenér Pavel Vrba a útočník Tomáš Chorý?

„My hráči, kteří jsme toho zatím moc neodehráli, bereme utkání ve Vyškově jako šanci se ukázat,“ prozrazuje Chorý. „Všichni to budeme chtít chytit za pačesy a věřím, že nás to zároveň dovede k postupu do dalšího kola,“ dodává.  I trenér bere toto utkání jako šanci pro hráče z širšího kádru. „Určitě dostanou prostor ti, kteří dosud moc nehráli,“ potvrzuje s tím, že je rád, že během reprezentační přestávky může Viktoria odehrát soutěžní zápas. „Termínovou listinu máme nabitou a tento termín se nám zdal jako nejlepší možné řešení. Nemusíme hledat žádné přípravné utkání, což je pro nás ideální,“ vysvětluje Pavel Vrba.  

„Hrát zápas je určitě lepší, než jen trénovat. Navíc si zase naběhneme do zápasového rytmu, pokud nás trenér nasadí. Jsme za to, že budeme hrát, rádi,“ doplňuje Tomáš Chorý.  A jak se o nepříliš známém soupeři shání informace? „V dnešní době to je jednoduché. Z internetu máme stažené poslední zápasy Vyškova, soupeře jsme od losu sledovali a víme vše potřebné. Doufám, že to bude zajímavé utkání,“ uzavírá Pavel Vrba.
Převzato ODTUD

Aktuálně z Plzeňska